КИЇВ (QHA) -

Окупаційна влада у Криму посилює репресії та знущання з кримськотатарського народу, оскільки почувається безкарною. Про це заявив Постійний представник Президента в АРК Борис Бабін.

— Органи окупаційної влади у Криму почуваються безкарно. На сьогодні ми бачимо дійсно брутальні дії. Вибачте, коли жінку похилого віку вбивають в центрі міста на очах у громадськості, це за гранню... Можна досліджувати, що твориться в головах цих людей, це не люди, а біороботи. Але чому вони такі? Тому що вони не бачать жодної протидії з боку України. Де вирок щодо тих колабораціоністів, які в'їжджають на територію України, російської агентури на території України? заявив Бабін.

Перший заступник Постійного представника Ізет Гданов, у свою чергу, зазначає, що вчорашній обшук, після якого померла ветеран кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка, був показовим.

Вчора окупанти за найцинічнішим сценарієм, незважаючи на вік людей, увірвалися в їхній будинок і показово знущалися з кримськотатарського народу. Вчора ФСБ показала, наскільки можна опускатися в сценаріях і планах, убивши ветерана кримськотатарського руху Веджіє Кашка, зазначив Гданов.

Нагадаємо, вчора, після обшуків і затримань, проведених у Криму співробітниками ФСБ, померла ветеран кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка.

QHA підготувало відео про життя і боротьбу Веджіє Кашка.

QHA