СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Співробітниками так званого Управління економічної безпеки та протидії корупції МВС була виявлена ​​протизаконна діяльність керівника однієї з республіканських організацій в анексованому Росією Криму. Про це повідомляє сайт окупаційного МВС.

Стверджується, що даний посадовець з червня 2014 по грудень 2015 року під приводом безоплатного виділення членам кооперативу земельних ділянок отримав від 500 громадян більше 26 млн рублів.

— Слідчим управлінням МВС по Республіці Крим стосовно керівника організації порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 159 Кримінального кодексу Російської Федерації (шахрайство). Максимальне покарання, відповідно до санкції статті  позбавлення волі на термін до 10 років. Зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд, повідомляє прес-служба кримського «відомства».

Згідно з відомостями, виявленими під час слідства, підозрюваний розробив якусь схему, за якою майбутнім потерпілим пропонувалося вступити в дачний колектив для безоплатного отримання земельних ділянок, при цьому самі ділянки перебували у чужій власності.

Нагадаємо, як передавало QHA, Нахімовський районний «суд» Севастополя засудив двох посадових осіб Міноборони РФ до позбавлення волі і виплати штрафу розміром 3 млн рублів за отримання хабара у розмірі 155 тисяч рублів.

ФОТО: інтернет

QHA