КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко назвав невідкладним ухвалення законопроекту щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Про це він заявив 16 лютого під час пам'ятних заходів, присвячених Небесній Сотні.

— Я прийняв рішення і оголошую зараз про невідкладність прийняття проекту Закону про внесення змін до законодавства з метою вшанування подвигів учасників Революції Гідності та увічнення Героїв Небесної Сотні, сказав президент.

Він наголосив на необхідності найближчим часом створити фонд, який би підтримав будівництво Меморіалу та створення Музею Героїв Небесної Сотні.

Виступаю не тільки ініціатором, а й першим донором фонду, щоб підтримати цей проект не тільки добрим словом, а й грошима. Сподіваюся, що мій приклад знайде багато послідовників. Я закликаю всіх, кому дорога пам'ять про подвиг Небесної Сотні, долучитися до цієї справи. Однак я впевнений, що найкращим пам'ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, яку ми з вами будуємо, зазначив Порошенко.

Крім того, Порошенко наголосив, що увічнення Небесної Сотні і подій Революції Гідності  це питання державної ваги, а спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні як місця національної пам'яті  це народне завдання.

QHA