КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко подякував правоохоронцям за швидке розкриття вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Він подякував правоохоронцям "за блискучу роботу" і зазначив, що таке швидке розкриття "свідчить про надзвичайно високий потенціал, який має реформована Національна поліція".

На думку глави держави, розкриття цього злочину "збільшує довіру до влади і довіру до Національної поліції".

Також Порошенко зазначив, що його зустріч з керівництвом поліції свідчить про "дуже серйозні докази", які були зібрані правоохоронцями. Президент наголосив, що подібна "ефективність" має бути продемонстрована і в інших резонансних справах.

— Ви пам'ятаєте дуже хворобливу справу Павла Шеремета, і ми також не повинні знімати його з контролю і робити все можливе, щоб вбивці не уникнули відповідальності, — сказав він.

Нагадаємо, раніше Вишгородський райсуд Київської області обрав підозрюваному в убивстві юриста Ірини Ноздровської Юрію Россошанському запобіжний захід у вигляді 60 діб утримання під вартою без альтернативи внесення застави.

Раніше заступник глави Нацполіції В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook повідомив, що затриманий не кається у здійсненні злочину і не збирається каятися. За його словами, затримання Россошанського відбулося виключно завдяки зібраним речовим доказам.

Тим часом вчора в селі Демидів Вишгородського району Київської області відбулося прощання з убитою Іриною Ноздровською.

Біля будинку правозахисниці зібралося кілька десятків людей. Також біля будинку чергувала машина швидкої допомоги і поліція. Поховали вбиту правозахисницю на місцевому кладовищі в центрі села.

Нагадаємо, 1 січня поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліціїзнайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Як стало відомо кореспонденту QHA, тіло Ноздровської знайшли під мостом через річку Кізка. Є підстави вважати, що її викинули з автомобіля.

У Києві 2 січня відбулася акція протесту біля головного управління Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської.

Начальник Головного управління Національної поліції у Київській області полковник поліції Дмитро Ценов заявив, що доньці та батькам вбитої Ноздровської надали охорону.

Юрист Ірина Ноздровська розслідувала вбивство своєї 26-річної сестри Світлани Сапатінської.

Два роки тому Дмитро Россошанський, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, скоїв ДТП, у результаті якого загинула 26-річна Світлана Сапатінська — сестра Ірини Ноздровської.

У червні цього року Дмитра Россошанського засудили до 7 років тюремного ув'язнення. 28 грудня його адвокат спробував домогтися апеляції, але зробити це не дозволила обурена громадськість.

Ноздровській часто погрожували друзі і родичі Россошанського. Сам Россошанський є племінником голови суду Вишгородського району Київської області Сергія Купрієнка.

QHA