КИЇВ (QHA) -

Президент Петро Порошенко зустрівся з організаторами пісенного конкурсу «Євробачення-2017» і привітав їх з успішним проведенням заходу. Про це повідомляється на сайті президента України.

— Мої щирі вітання вам усім. «Євробачення-2017» було організовано на дуже високому рівні. І це є результатом дуже ефективної координації та взаємодії вашої і нашої команди... Я дуже радий, що нам вдалося все організувати на високому рівні. І це дало можливість нашим гостям відчувати себе комфортно. Тисячі людей працювали над тим, щоб створити позитивний імідж України. І мені здається, нам це вдалося зробити.

Петро Порошенко подякував кримськотатарській виконавиці Джамалі за те, що вона привезла конкурс до України.

Керівник «Євробачення» Ян Ола Санд на зустрічі з президентом України відзначив надзвичайно високий рівень організації пісенного конкурсу у Києві.

— Щороку у нас є якісь певні зауваження чи скарги: будь-то транспорт або логістика, безпека, або інші аспекти. Але «Євробачення» у Києві пройшло бездоганно, ми не мали ніяких проблем. З української сторони все було організовано на найвищому рівні.

Петро Порошенко підкреслив, що сумніви скептиків виявилися безпідставними і запросив присутніх на інше велике європейське подія, яка відбудеться в Києві — фінал Ліги Чемпіонів УЄФА у 2018 році.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, переможницею Євробачення-2017 у Києві стала Португалія, за яку виступав Сальвадор Собраль з піснею Amar Pelos Dois.

ФОТО: сайт президента України

QHA