КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко назвав жінок символом усього найкращого в житті українців у своєму привітанні з нагоди Міжнародного Дня захисту прав жінок 8 березня, йдеться на Facebook сторінці глави держави.

Президент зазначив, що завдяки таким жінкам, які є в країні, Україна, безумовно, здобуде перемогу над ворогом!

— Жінка — символ усього найкращого в нашому житті: доброти і любові, радості і тепла. Завдяки таким жінкам, які є в Україні, і заради них, ми, безумовно, отримаємо перемогу над ворогом!, — написав Порошенко.

У свою чергу, глава МЗС Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter похвалився тим, що в його відомстві "з гендерним балансом усе добре".

— Так повинно бути всюди. Радий вітати жінок-дипломатів з багатьох країн разом з їхніми українськими колегами на Diplomatic Woman Round Table, — написав він.

У МВС же розповіли, що більше 40 000 жінок працюють у правоохоронних органах.

— Щодня вони одягають форму, виходять на чергування, щоб наш світ став кращим і безпечнішим! Дорогі україночки, зі святом вас! Тільки ви можете одночасно бути рішучими і ніжними, сміливими і жалісливими, запальними і справедливими!, — йдеться у вітальному повідомленні відомства.

Нагадаємо, вчора президент Петро Порошенко нагородив посмертно орденом "За мужність" III ступеня старшу медичну сестру 10-ї гірсько-штурмової бригади Сабіну Галицьку.

Нагороду на церемонії в Адміністрації президента прийняли батьки Сабіни.

QHA