КИЇВ (QHA) -

Відповідний закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей» та закон «Про внесення змін до статті 15 закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту"» Петро Порошенко підписав у присутності міністра оборони України Степана Полторака, начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка та координаторів центрів допомоги учасникам АТО Олексія Ліпіріді і Анни Янчевської, повідомляє прес-служба президента України.

— Нагадую, 2014 року мобілізований снайпер отримував 600 гривень на місяць, сьогодні снайпер в зоні АТО отримує близько 600 гривень в день. Крім того, я доручив підвищити рівень доплати для військових, які перебувають на першій лінії в зоні АТО. Він має складати 7,5 тис. гривень до рівня забезпечення. І загальне грошове забезпечення вже може становити не менше 15 тис. гривень, — зазначив глава держави.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб», що передбачає посилення відповідальності за низку правопорушень.

ФОТО: інтернет

QHA