КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко не прибув на захід до Меморіалу Героям Крут у Чернігівській області через штормове попередження. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

— Сьогодні в наших заходах повинен був брати участь президент України Петро Порошенко, але через несприятливі погодні умови та через штормове попередження, яке сьогодні відбувається і у Києві, і тут, йому не дали дозвіл на приземлення в Чернігівській області. Була ідея щодо пересадки до автотранспорту і прибуття сюди на автомобілі, але президент визнав неприйнятним, щоб уся громада, яка зібралася, чекала його тут дві години, — зазначив він.

Розенко додав, що 29 січня в Україні відбудеться низка заходів за участю Порошенка на честь 100-річчя бою під Крутами.

— Тому щирі вибачення від президента Порошенка за неможливість через погодні умови бути присутнім у сьогоднішніх наших заходах.

QHA повідомляло, що з Києва до станції Крути (Чернігівщина) рушив «Потяг єднання» до 100-річчя бою під Крутами. У програмі заходу передбачено участь президента України Петра Порошенка у покладанні квітів до Меморіалу Героїв Крут, а також марш і вручення Державних прапорів з пам'ятними стрічками.

У 1918 році на залізничній платформі в Крутах стався бій між українськими студентами та армією більшовиків.

29 січня в Україні вшановують пам'ять загиблих під Крутами, як символ героїзму і самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність.

Джерело: 112 Україна

QHA