КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітали українських авіаторів з професійним святом — Днем авіації України, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Щиро вітаю українських авіаторів з професійним святом. Завдяки вам на українських крилах літає весь світ, а Україна має горде звання авіаційної держави. Добробуту, щастя і безхмарного вам неба над головою, написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

У свою чергу, Володимир Гройсман у своєму привітанні зазначив, що розвиток авіаційної галузі є одним із пріоритетних завдань українського уряду.

Адже це не тільки зростання авіабудівного виробництва, а й нарощування транспортного потенціалу і залучення зовнішніх інвестицій, сказано у привітанні прем'єра, оприлюдненому на сайті Кабміну в суботу.

Гройсман також зазначив, що українська авіація це візитна картка Української держави на глобальному ринку.

Авіаційна та авіабудівна галузі є гордістю вітчизняної промисловості, а винаходи українців — від перших моделей Ігоря Сікорського до сучасних літаків-гігантів «Руслан» і «Мрія» є окремим знаковим фондом світової спадщини авіабудування, сказав прем'єр.

За його словами, майстерність і професіоналізм українських фахівців дають впевнені підстави віднести Україну до світового клубу країн, здатних вирішувати найскладніші завдання в галузі авіаційного будівництва.

Україна здатна забезпечити повний виробничий цикл створення авіатехніки і комплектуючих пристроїв, зазначив прем'єр.

Він також висловив подяку українським пілотам транспортних, пасажирських і військових літаків, «які на високому професійному рівні надійно захищають нашу країну від агресора».

ФОТО: інтернет

QHA