СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Почався етап ознайомлення з матеріалами за сфабрикованою справою заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова, який сьогодні перебуває на допиті в ФСБ, повідомляє його дочка Айше в Фейсбуці.

— На хвилину виглянув адвокат Едем Семедляєв, встиг тільки нам повідомити, що попереднє слідство закінчене, їм надали матеріали справи на ознайомлення. Зараз почали працювати над першим томом із трьох. На ознайомлення визначили термін до 7 березня.

Нагадаємо, що 12 травня 2016 року ФСБ по Криму порушила проти заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклик в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова в передачі невірно переклали. З нього взяли підписку про невиїзд.

21 липня районний суд Сімферополя відмовив йому в задоволенні скарги на постанову про порушення проти нього кримінальної справи.

Для проходження психіатричної експертизи Умеров був насильно поміщений до психіатричної лікарні, незважаючи на серйозні проблеми зі здоров'ям. 7 вересня російські окупанти відпустили Умерова з психіатричної лікарні, проте пізніше ще кілька разів викликали на допити.

В останній раз Умерова викликали на допит 28 лютого, однак на прохання адвокатів засідання було перенесене на сьогодні, 1 березня.

ФОТО: інтернет

QHA