СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Слідчий комітет окупантів Криму закінчив досудове слідство у справі кримськотатарського активіста Біляла Аділова, якого звинувачують у погрозах співробітникам «поліції» та їхнім родичам.

Про це повідомив адвокат Едем Семедляев, передає Крим.SOS.

— Кримінальна справа складається з двох томів, де є свідчення свідків і потерпілих, а також дві експертизи. Найближчим часом слідчий підготує обвинувальний висновок. Якщо прокуратура все схвалить, то справу передадуть до суду.

Семедляев також зазначив, що потерпілими у справі Аділова є троє співробітників «поліції», що розцінили слова активіста як погрозу на адресу їхніх рідних.

Нагадаємо, 29 березня невідомі в масках викрали Біляла Аділова біля будівлі підконтрольного Кремлю Верховного суду Криму, в той час як той читав молебень за звільнення підсудних. Активіст прийшов на судове засідання як слухач. Раніше він разом з іншими громадськими активістами був присутній при обшуках у передмістях окупованого Сімферополя.

Пізніше стало відомо, що затриманий перебуває в управлінні Слідкома по Криму і звинувачується за ст. 318 КК РФ — застосування насильства або погрози щодо представника влади.

Як повідомляло QHA, співробітники Слідкома РФ по Криму, проводячи слідчі заходи щодо Аділова, грубо порушили його права.

ФОТО: інтернет

QHA