КИЇВ (QHA) -

Російський сатирик і письменник Михайло Задорнов, про смерть якого стало відомо сьогодні, досить цинічно висловлювався про українців і представників інших національностей, також він запам'ятався своїми «їдкими» жартами про «тупих американців».

Задорнов почав активно висловлюватися про українців з початку окупації Криму та агресії Росії на сході України, дозволяв собі жартувати про загибель сотень мирних жителів і прославляв президента Росії Володимира Путіна за будь-якої слушної нагоди.

Варто зазначити, що у червні 2017 року на каналі «Задор ТВ» на Youtube вийшло інтерв'ю, в якому гуморист розповів, що вважає Крим російською територією, а українським півострів, на його думку, ніколи не був.

Задорнов також був серед діячів культури, які у березні 2014 року підписали звернення на підтримку політики президента РФ Володимира Путіна в Україні і Криму.

Проект «Миротворець», в базу якого гуморист був внесений за визнання окупації Криму, вже відреагував на смерть Михайла Задорнова і запропонував готуватися наступним публічним особам Росії, які зарекомендували себе цинічними і безпринципними людьми.

QHA підібрало найвідоміщі та найрезонансніші заяви Задорнова щодо нашої країни:

«До речі, Майдан розбігся чи в олігархів ще вистачає грошей його утримувати?»

«Мені здається, треба негайно приводити у бойову готовність всю нашу армію. Відповісти на ті провокаційні обстріли, які ведуться з українського боку по російській землі»

«Україна увійде в історію як народ, який вирішив, що не хоче жити погано, і став жити ще гірше»

«А Кличко! Як вам подобається ця людина, яка вихована була радянської сім'єю, яку виховала радянська школа боксу, між іншим... Він платить податки у Німеччині і хоче приліпити Україну до Європи ... Хоче підсунути, підкласти Україну під Європу, але ж такий був класний наш богатир колись»

«Українська влада краде гранди, транші, а оскільки вона ще й не займається економікою в силу своєї бездарності, їй потрібна Росія для того, щоб виправдовувати свою бездарність»

«Джамала наплакала «Євробачення» для країни, у якій грошей на «Євробачення» наплакав кіт»

«Якщо через теракти 11 вересня загинули тисячі американців, що таке для них приблизно 300 загиблих пасажирів Боїнга (мова йде про катастрофі Boeing 777 у Донецькій області, — ред.). І не випадково був врахуваний саме цей політ, адже цим рейсом летіли і американці! Американським політикам не шкода нікого, в тому числі і своїх. Це ретельно спланована акція. Українські військові її реалізували разом із американськими фахівцями»

«В Росії українських журналістів ніхто в полон не бере, мішки на голови не одягає. Хоча українські журналісти про Росію говорять в набагато образливішому тоні, ніж наші журналісти про Україну. Путіна порівнювали з Гітлером»

«І до українців (в Росії, — ред.) ставляться, як до братів. Всі претензії тільки до фашиствуючого «Правому сектору» і до тих, хто потурає фашистам»

Нагадаємо, від хвороби Задорнов лікувався за кордоном — у Німеччині, оскільки в'їзд до США був йому заборонений через його висловлювання. Влітку 2017 року артист скасував гастролі через загострення хвороби.

QHA