БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

В окупованому Криму помер Сейран Абільтаров, батько фігуранта Бахчисарайського «справи Хізб ут-Тахрір» Рустема Абільтарова.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що похорон відбудеться сьогодні, 3 серпня у Бахчисараї.

— Тепер ми є свідками ще однієї драматичної специфіки окупованого Криму рідні не можуть провести померлих близьких в останню путь, оскільки незаконно позбавлені волі одні утримуються у Сімферопольському СІЗО, інші переміщені на територію материкової Росії. Нещодавно ховали Аліє ханум, маму політв'язня, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, тепер Сейран аг'а, батька політв'язня Рустема Абільтарова. Нехай Всевишній дасть можливість якомога швидше очистити Крим від людиноненависництва, принесеного апологетами і адептами «русского мира».

Як повідомляло QHA, так званий «Верховний суд Республіки Крим» 7 липня продовжив ще на два місяці арешт фігурантів Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» Зеврі Абсеїтова, Ремзі Меметова, Рустема Абільтарова і Енвера Мамутова.

Згідно з рішенням «суду», Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов перебуватимуть під вартою до 12 вересня 2017 року.

Нагадаємо, 12 травня 2016 року у Караван-сараї «Салачик» у Бахчисараї відбувся масовий обшук. В результаті були затримані Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов.

ФОТО: інтернет

QHA