СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Згідно відеозаписів сторони звинувачення у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, майбутні колаборанти вели себе аналогічно проукраїнським учасникам мітингу 26 лютого. Однак на лаві підсудних опинився лише Ахтем Чийгоз і жодного кримського коллаборанта, що може бути трактовано як подвійні стандарти окупаційного «суду». Про це повідомив адвокат Микола Полозов у ​​відеозверненні за підсумками чергового засідання «суду» у справі Чийгоза.

— На відеозаписах, представлених прокурором, чітко видно, що учасники проросійського мітингу, «ополченці», «козаки» цілеспрямовано, одномоментно та організовано здійснюють провокації учасників проукраїнського мітингу, викликаючи у них відповідну реакцію. Ми бачимо дії Чийгоза і низки інших членів Меджлісу, у тому числі Заура Смирнова, і вони ідентичні. Незрозуміло, чому при однакових діях на лаві підсудних тільки Ахтем Чийгоз, — повідомив адвокат.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, за підсумками попереднього засідання Микола Полозов виявив, що речові докази з мітингу 26 лютого 2014 року спростовують свідчення потерпілих. Свідки, які стверджували, що вони нібито чули слова Чийгоза, судячи з відео, знаходилися на відстані декількох метрів від нього і фізично не могли розчути його слів через сильний шум.

ФОТО: інтернет

QHA