МОСКВА (QHA) -

Посилення репресивних дій окупаційних спецслужб у Криму і затримання адвокатів, які захищають кримських татар у місцевих «судах», змусили Миколу Полозова звернутися до Федеральної палати адвокатів і Адвокатської палати Москви. Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

— Відвідав Федеральну палату адвокатів і Адвокатську палату Москви. Подав відповідні заяви за фактом незаконних дій органів ФСБ щодо мене.

Окремо хотів обговорити у ФПА з колегами ситуацію з моїм колегою Емілем Курбедіновим і в цілому проблему перешкоджання силовими органами здійснення адвокатської діяльності в Криму.

«Сьогодні п’ятниця, нікого з керівництва немає», — винувато розвела руками дівчина з ресепшена.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, вранці 25 січня адвоката Миколи Полозова незаконно затримали в Сімферополі співробітники ФСБ і повезли до управління для допиту в якості свідка у справі Ільмі Умерова. Пізніше він був відпущений. Адвокат розцінив цю дію спецслужб окупантів як викрадення.

Адвоката Еміля Курбедінова затримали вранці 26 січня і звинуватили в правопорушенні за статтею 20.3 КоАП РФ (пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами) за публікацію в соцмережі в 2013 році. Курбедінов визнав провину частково, зазначивши, що публікацію розмістив, але екстремістською пропагандою, яку йому інкримінують, не займався. Рішенням суду його визнали винним і заарештували на 10 діб.

ФОТО: інтернет

QHA