МОСКВА (QHA) -

Адвокат Микола Полозов оскаржив відмову Тверського районного суду Москви про прийняття до розгляду позовів заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова.

Про це адвокат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— Відмови Тверського районного суду прийняти до розгляду позови Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова до адміністрації президента РФ щодо надання інформації стосовно указів про помилування сьогодні оскаржені у Московському міському суді, — написав він.

Відзначимо, 26 січня Тверський районний суд Москви відхилив позови заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Нагадаємо, 25 жовтня колишніх політв'язнів Кремля Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, засуджених в окупованому Криму, видали Туреччині.

Умеров відзначив, що має намір повернутися до Криму після проведення декількох зустрічей в Україні.

27 вересня 2017 року Сімферопольський районний «суд» оголосив вирок заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову. Окупаційний суд визнав його винним у сепаратизмі за статтею 280.1 Кримінального кодексу Російської Федерації (Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ) та оголосив вирок — 2 роки колонії-поселення і 2 роки заборони на суспільну діяльність.

Так званий Верховний суд Криму 11 вересня 2017 року у повному обсязі підтримав звинувачення стосовно заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, яке запитувала для нього прокуратура, — 8 років позбавлення волі.

QHA