КИЇВ (QHA) -

Путінський режим нелюдський і готовий вбивати страшними методами людей в усьому світі, але у випадку з нібито отруєнням Олега Сенцова, не думаю, що радіоактивне отруєння має місце бути, повідомив російський адвокат Микола Полозов.

За його словами, у місцях позбавлення волі Росії погана вода і огидна їжа, і розвиток цинги в таких умовах більш очевидний, ніж радіоактивне отруєння "по приколу", як заявив один з українських експертів.

— З огляду на те, що Олег Сенцов сидить в російських в'язницях довше усіх інших українських політв'язнів, скоріше за все, що ті фізіологічні процеси, які з ним відбуваються, є вираженням відсутності світла, прогулянок на свіжому повітрі, вітамінів, — пояснив він.

Адвокат визнає, що певне нагнітання щодо долі Сенцова може якимось чином посприяти його звільненню, але радіоактивне отруєння в російській в'язниці він вважає малоймовірною подією.

— У будь-якому випадку, додаткова увага до долі українських політв'язнів в російських в'язницях дуже важлива і дає мінімальні гарантії забезпечення їхньої особистої безпеки, — зазначив він.

Нагадаємо, сестра Сенцова — Наталя Каплан спростувала повідомлення про те, що її брат помирає від отруєння в російській в'язниці.

Нагадаємо, раніше військовий експерт Юрій Колесніков заявив, що Сенцова отруїли радіоактивною речовиною.

Сестра Сенцова також нещодавно спростувала інформацію про те, що її брат готовий написати прохання президенту РФ про помилування, про що заявив його адвокат Дмитро Дінзе.

QHA