СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Адвоката Миколи Полозова перевели зі статусу захисника в статус свідка у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Про це адвокат повідомив у коментарі QirimInfo.

— Мене, мабуть, включать до списку свідків. Вони даремно це зробили. Я розповім все: і як мене викрадали, і який тиск чинили. Я чекаю, коли мені з Київського суду віддадуть копію Апеляційного, тоді можна буде подати касацію, і звернутися до Європейського суду. Плюс мною подана скарга на дії слідчого, вона ще не розглянута, — сказав він.

За інформацією адвоката, розслідування у «справі Умерова» завершене і в найближчі кілька днів має бути передане до прокуратури.

 Як повідомляло QHA, вранці 25 січня адвоката Миколи Полозова незаконно затримали в Сімферополі співробітники ФСБ і доставили до управління для допиту в якості свідка у справі Ільмі Умерова. Адвокат розцінив цю дію спецслужб окупантів як викрадення.

У рамках дослідчої перевірки у "Слідчому комітеті РФ по Криму" Микола Полозов дав пояснення за фактами його незаконного примусового приводу до УФСБ РФ і незаконного допиту в якості свідка про обставини, які стали йому відомі після надання юридичної допомоги Ільмі Умерову.

QHA