СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У половині проб м'ясної продукції, взятих за 2016 рік в окупованому Криму, Россільгоспнаглядом було виявлено фальсифікат. З молочною продукцією ситуація більш позитивна — близько чверті проб показали підроблений продукт. Про це повідомив заступник голови регіонального управління Россільгоспнагляду Юрій Епанов.

— Ми продовжимо відслідковувати фальсифікат у Криму. У 2016 році ми відібрали більш 260 проб. Ситуація не дуже хороша: 22,5% фальсифікату виявлено у 202 пробах молочної продукції по Криму, що стосується м'ясної продукції — то до 45% виявлялося фальсифікованої продукції (з усієї кількості відібраних зразків), — повідомив чиновник.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, самопроголошений «прем'єр» Криму Сергій Аксьонов поставив під сумнів якість ввезених на окупований півострів з Росії харчових продуктів. На його думку, з точки зору натуральності, місцевий кримський продукт перевершує за якістю аналогічні товари, що ввозяться з Росії. Тому він запланував проводити якісь перевірки продуктів із РФ, збираючи проби прямо на Керченській переправі.

ФОТО: інтернет

QHA