МАРІУПОЛЬ (QHA) -

Цими вихідними «Азов» організував фестиваль «Вільний Маріуполь», де були сімейні розваги, нагородження кращих бійців і концерт з групами «От вінта», «Скрябін», «Антитіла» та «The Doox». Але не обійшлося без казусів. Посеред розважальної програми пішов сильний дощ. Ближче до вечора погода налагодилася, і відкладений на кілька годин концерт все ж вдалося розпочати. Але вже після першої групи вимкнулося світло на сцені, і концерт знову перервався. Близько двох з половиною годин на темній площі городяни чекали, коли ж почнеться концерт. Адміністрація запевнила, що це не диверсія, а перегорів силовий кабель у підстанції, від якої була запитана сцена. Поки організатори намагалися знайти вихід з положення, для глядачів зіграв на волинці місцевий музикант.

На третю годину очікування до сцени прибула машина МНС з генератором, яка врятувала вечір. Тільки ближче до дев'ятої вечора на сцену вийшла друга група, і концерт продовжився до другої години ночі.

13 червня 2014 року силами полку «Азов» та Національної гвардії України Маріуполь був звільнений від незаконних бандформувань «ДНР», які захопили адміністрацію і ключові будівлі в місті. Це нове свято швидко полюбилося місцевим жителям. Щорічно полк «Азов» разом зі своїм національним корпусом і волонтерами організовують свято, яке з кожним роком стає все масштабнішим.

QHA