МОСКВА (QHA) -

Політув’язненому журналісту «Укрінформу» Роману Сущенку, заарештованому в Москві, дозволили зателефонувати рідним. Про це повідомив його адвокат Марк Фейгін.

— Роман Сущенко отримав дозвіл на 20-хвилинний дзвінок близьким. Він може сам вибрати, кому телефонувати — матері та батьку або дружині та дітям, — зазначив Фейгін.

Адвокат додав, що зараз вирішується питання, чи дозволять Сущенку зустрітися з близькими до початку суду.

— І ще новина. Я отримав з посольства Франції низку підтверджень, що там уважно стежать за ходом «справи Сущенка», — сказав він.

QHA повідомляло, що російська радіокомпанія «Ехо Москви» відмовилася опублікувати на своєму сайті звернення на захист Романа Сущенка.

Раніше Московський міський суд продовжив запобіжний захід українському журналісту Роману Сущенку і залишив його під вартою до 13 січня 2018 року. Після засідання адвокат Марк Фейгін додав, що суддя помилився, і в судовій ухвалі сказано — до 30 січня.

Нагадаємо, спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований у Москві 30 вересня 2016 року і звинувачений у шпигунстві на користь української держави. Його утримують у московській в'язниці «Лефортово».

Пізніше президент України Петро Порошенко під час прес-конференції в Києві 14 травня 2017 року заявив, що обговорював з Путіним питання звільнення журналіста Романа Сущенка.

Джерело: Укрінформ

QHA