МАГНІТОГОРСЬК (QHA) -

Українського політв'язня Станіслава Клиха, засудженого Російською Федерацією на 20 років в'язниці, перевели до лікарні Магнітогорська. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив його адвокат Ілля Новіков.

Раніше, за інформацією Новікова, українець знаходився у лікарні Челябінська.

— За останньою інформацією, Станіслав Клих знаходиться у лікарні в Магнітогорську, а не в Челябінську, як повідомлялося минулого тижня. У зв'язку з чим його туди перевели і який у нього діагноз, рідним офіційно не повідомляють, — написав Новіков.

Як повідомляло раніше QHA, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням встановити місцезнаходження українського політв'язня Станіслава Клиха. Адвокат і родичі не мали інформації про те, до якого саме медичного закладу був переведений Станіслав Клих.

Наприкінці грудня 2016 року повідомлялося, що психічний стан політв'язня, який знаходився в СІЗО міста Грозний (Північний Кавказ), погіршився. При цьому ні адвокат, ні родичі ув'язненого не мали інформації про його місцезнаходження.

Нагадаємо, 26 травня 2016 року Верховний суд Чечні засудив українців Станіслава Клиха і Миколу Карпюка до 20 і 22,5 років ув'язнення. Російське слідство вважає, що вони, будучи членами УНА-УНСО, у 1990-х воювали в Грозному проти російських військових.

ФОТО: інтернет

QHA