КИЇВ (QHA) -

Політв'язня Кремля Марлена Асанова номінували на "Волонтерську премію — 2017", організатором якої є "Євромайдан SOS".

Зазначається, що "премія покликана привернути увагу і популяризувати надзвичайну роботу і гідні вчинки звичайних людей, а також показати суспільству, що таких людей у ​​нас дійсно багато і кожному під силу змінити світ на краще". Одним з таких, на думку Кримськотатарського Ресурсного Центру, є Марлен Асанов.

— Марлен Асанов один з активних учасників громадського об'єднання "Кримська солідарність". Він завжди допомагав людям, які опинилися у скрутних ситуаціях: комусь треба було зробити дорогу операцію, у когось згорів будинок, а хтось залишився без годувальника сім'ї. Марлен безпосередньо займався опікою і турботою про сім'ї кримських політв'язнів (вирішення побутових проблем, придбання медикаментів для дітей політв'язнів, оплата операцій, придбання дитячого одягу, матеріальна підтримка сімей), сказано у повідомленні.

Зазначимо, що цього року премію вручатимуть вже вчетверте. Церемонія нагородження відбудеться 30 листопада у Києві.

Нагадаємо, зранку 11 жовтня у Бахчисараї пройшли обшуки відразу в декількох домівках кримськотатарських активістів. За уточненою інформацією, обшуки проходили у будинках:

— Сулеймана Асанова (власник кафе "Салачик'"). Адреса: м. Бахчисарай, Чепуріна, 9.

— Сейрана Салієва (активіст, обшук проходить втретє). Адреса: мю Бахчисарай, вул. Миру, 20, квартира 60.

— Тимура Ібрагімова (громадський активіст). Адреса: мю Бахчисарай, вул. Миру, 14.

— Сервера Зекерьяєва. Адреса: м. Бахчисарай, вул. Гордієнка, 16.

— Мемета Белялова (проживає на сусідній із Сулейманом Асановим вулиці).

— Ернеста Аметова.

Окупанти "судитимуть" Сулеймана Асанова за організацію "терористичної діяльності". Решту 5 затриманих у Бахчисараї — за "участь у терористичній діяльності".

Джерело: КТРЦ

QHA