КРАСНОДАР (QHA) -

Політв'язень-українець Андрій Коломієць, засуджений в окупованому Криму за участь у Революції Гідності, поскаржився на погіршення стану здоров'я і попросив про медичну допомогу.

Повідомлення Андрія опублікувала у Facebook його дружина, Галина Коломієць:

— Сьогодні Андрій написав заяву на отримання мед.допомоги в такому форматі.

Прошу вас зробити мені обстеження, оскільки у мене дуже часто і сильно стала боліти голова, що супроводжується нудотою, цятками в очах, розмитістю, болем у потилиці, пульсацією у скронях (ніби вибухає голова). Плями по тілу, що почалися під час арешту, раніше було мало, а зараз по всьому тілу і сверблять, іноді виділяється сукровиця. Прошу поставити діагноз і зробити призначення.

Дружина Андрія Коломійця також додала:

Подивимося, чи викличуть лікаря і наскільки це все буде оперативно.

Як повідомляло QHA, засудженого у Криму Андрія Коломійця відправили відбувати покарання до Краснодару.

Нагадаємо, Андрій Коломієць був затриманий російськими правоохоронцями в Кабардино-Балкарії, а потім перевезений до Криму для проведення судового процесу. Окупаційний суд постановив, що громадянин України винен у вбивстві двох співробітників підрозділу «Беркут» під час подій на Майдані, а також у зберіганні та розповсюдженні наркотичних засобів. Андрій Коломієць був засуджений російським судом до 10 років позбавлення волі. Правозахисники вважають цю справу повністю сфабрикованою, а Андрія Коломійця — політичним в'язнем Кремля.

ФОТО: інтернет

QHA