КИЇВ (QHA) -

У відповідь на звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської Уповноважений з прав людини Російської Федерації Тетяна Москалькова поінформувала, що станом на 4 вересня 2017 року Станіслав Клих перебував на стаціонарному лікуванні у філії психіатричної лікарні Федеральної казенної установи охорони здоров'я «Медико-санітарна частина №74 Федеральної служби виконання покарань» Росії у м. Магнітогорську. Про це повідомляється на сайті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

— З огляду на покращення загального стану Станіслава Клиха, найближчим часом планується його виписка зі стаціонару. Про направлення для подальшого відбування покарання Вас буде поінформовано додатково, йдеться у листі Тетяни Москалькової до омбудсмена України.

Раніше на своїй сторінці у Facebook адвокат Клиха повідомив, що його таємно перевели в лікарню Магнітогорська. У зв'язку з цим до Федеральної служби виконання покарань був направлений запит, щоб уточнити стан здоров'я політв'язня громадянина України Станіслава Клиха.

Нагадаємо, 26 травня 2016 року Верховний суд Чечні засудив українців Станіслава Клиха і Миколу Карпюка до 20 і 22,5 років ув'язнення. Російське слідство вважає, що вони, будучи членами УНА-УНСО, у 1990-х роках воювали у Грозному проти російських військових.

ФОТО: інтернет

QHA