РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

У Північно-Кавказькому військовому суді в Ростові-на-Дону (РФ) 19-річний політв'язень українець Артур Панов оголосив про початок сухого голодування. Про це повідомив журналіст Владислав Рязанцев, який був присутній на засіданні.

Вимога у Панова тільки одна — видати його Україні протягом найближчих двох тижнів.

— Уродженець Краснодона Артур Панов, якого низка ЗМІ оголосила раніше померлим, на сьогоднішньому засіданні військового суду повідомив про початок сухого голодування з вимогою видачі його до України протягом двох тижнів, — написав журналіст.

Сьогодні Артур Панов через свого адвоката Сергія Московкіна передав адресовану виданню «Кавказький вузол» заяву. У ній підсудний прокоментував неправдиву інформацію про свою смерть, що була днями опублікована російськими ЗМІ.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, про жителя Краснодона (Луганська область) Артура Панова вперше стало відомо після того, як у грудні 2015 року за нез'ясованих обставин він потрапив до російського СІЗО. Влада РФ звинуватила його в підготовці терористичного акту в Росії. Усі звинувачення на свою адресу юнак відкидає.

ФОТО: інтернет

QHA