КИЇВ (QHA) -

Національна поліція засекретила всі рішення судів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Про це йдеться у відповіді Державної судової адміністрації.

— Постановою Головного слідчого управління Національної поліції від 24 липня 2017 року про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, підприємство (державне підприємство "Інформаційні судові системи") зобов'язане обмежити в Єдиному реєстрі судових рішень повний і загальний доступ до визначень, прийнятих слідчими суддями Печерського районного суду Києва за клопотаннями у кримінальному провадженні, — сказано у ньому.

Нагадаємо, що білоруський і український журналіст видання «Українська правда» та ведучий «Радио.Вести» Павло Шеремет загинув під час вибуху автомобіля 20 липня 2016 року у Києві на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. Журналіст помер в автомобілі швидкої допомоги. Машина належала керівникові «Української правди» Олені Притулі. Причиною вибуху став вибуховий пристрій.

Як раніше повідомляло QHA, російські опозиційні політики та експерти вважають, що в убивстві журналіста Павла Шеремета присутній російський слід.

Джерело: Укрінформ

QHA