КИЇВ (QHA) -

Поліція Донецької області відкрила кримінальні провадження стосовно двох жителів Маріуполя, які допомагали бойовикам і сприяли окупації регіону у 2014 році. Про це повідомили в обласному управлінні Нацполіціі.

— Підозрювані співпрацюють зі слідством. Стосовно обох розпочаті кримінальні провадження за ч.1 ст.256 КК «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їхньої злочинної діяльності», — йдеться у повідомленні.

Обидва підозрюваних приєдналися до бойовиків у березні 2014 року. Вони спочатку «охороняли» захоплену міськраду Маріуполя.

— Наприкінці березня один з них був передислокований у Донецьк, де охороняв захоплений будинок Донецької ОДА, однак згодом він повернувся до «самооборони Маріуполя». Інший отримав посвідчення «члена ополчення ДНР». Після 2-х місяців такої роботи обидва залишили незаконні збройні формування.

QHA повідомляло, що співробітники Національної гвардії України затримали у Донецькій області бойовика терористичного угрупування, жителя Донецька. Бойовика затримали і передали до Вугледарського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 260 Кримінального кодексу України (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань та участь у їхній діяльності).

QHA