КИЇВ (QHA) -

В урядовому кварталі біля Будинку офіцерів мітингувальники розвантажили 4 автомобілі з наметами і пінопластом і намагалися пронести їх у наметове містечко. Однак співробітники МВС заблокували цю спробу.

Народний депутат Юрій Дерев'янко намагався вибити дозвіл для активістів — телефонував голові столичного управління Нацполіції Андрію Крищенку, проте безуспішно.

Співробітники поліції пояснили, що наказу не пропускати намети немає. Однак у них немає можливості перевірити, чи немає всередині наметів і пінопласту заборонених предметів, таких як зброя і палиці.

Згідно з інформацією ЗМІ, активісти продовжують стояти біля готелю "Київ".

Нагадаємо, з 17 жовтня під стінами Ради проходить масовий мітинг. Протестувадбники вимагають прийняття нових правил виборів до ВРУ, які передбачали б пропорційну систему з відкритими списками, а також скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.

У МВС заявили, що порядок на мітингу в центрі Києва охороняють 3500 силовиків. Під час мітингу депутат Парасюк побився з начальником держохорони Гелетеєм.

В результаті зіткнень постраждали щонайменше 4 людей.

QHA повідомляло, що Нацполіція відкрила кримінальне провадження через поранення співробітника правоохоронних органів під час бійки між мітингувальниками і правоохоронцями біля будівлі Верховної Ради України.

Джерело: Українська правда

QHA