СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

 

Айше Умерова, дочка заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, в ефірі радіо Hayat розповіла деталі зриву так званою поліцією футбольного турніру, який проводився на території шкільного стадіону.

- Цей турнір ми намагалися організувати ще кілька місяців тому в одному з селищ Сімферопольського району, але тоді, напередодні заходу, також співробітники ФСБ подзвонили організаторам і заборонили проводити подібні заходи. Зараз в одному з віддалених сіл Первомайського району ми, начебто, почали проводити цей турнір, але не змогли навіть закінчити перший матч. Турнір називається «Алтин тамг'а», це також презентація однойменного футбольного клубу, яка повинна була відбутися і, власне, весь турнір присвячений Ервіну Ібрагімову. Але не вдалося навіть закінчити перший матч, під'їхало кілька "співробітників поліції" (зам начальника районної поліції і кілька дільничних). Вони спочатку зажадали зняти прапор, відкликали організаторів, мотивувавши це тим, що нібито не було узгодження, хоча було усне узгодження з главою селищної ради та з директором «Дитячо-юнацької спортивної школи», - повідомила Айше.

Щоб не було проблем - на місці події було багато неповнолітніх - турнір вирішили припинити. Відомо, що поліція зараз допитує тренера однієї з команд і організаторів. Але поки точної інформації з цього приводу немає.

QHA