КИЇВ (QHA) -

Співробітник поліції, який застосував газовий балончик проти кореспондента "Радіо Свобода" Сергія Нужненка під час зачистки площі біля Верховної Ради 4 березня, тимчасово відсторонений від роботи на масових акціях. Про це сьогодні, 5 березня, заявив начальник управління столичної патрульної поліції Юрій Зозуля.

— До завершення службового розслідування ця людина участі в масових заходах не братиме, оскільки я не вважаю такі дії прийнятними і нормальними. Я допускаю, що всяке може трапитися під час виконання завдання — то не помітили, не так зрозуміли, але це ні в якому разі не може бути виправданням поліцейського, — сказав він.

Також Зозуля спростував інформацію про те, що поліцейський раніше служив у спецпідрозділі міліції "Беркут". Він зазначив, що це патрульний поліцейський.

За його словами, зараз проводиться перевірка, після якої вирішиться, чи буде покараний патрульний.

QHA повідомляло, що співробітники правоохоронних органів затримали біля Верховної Ради понад 100 осіб. Силовики відзначили, що у наметовому містечку під час проведення слідчих дій виявили та вилучили 9 гранат РГД-5, запали, «коктейлі Молотова» і 5 димових мін. Усі предмети направили на експертизу.

Нагадаємо, 3 березня заступник глави Нацполіції, начальник поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що біля Верховної Ради поліція проводить слідчі дії за рішенням суду в рамках кримінальних проваджень.

Джерело: Громадське радіо

QHA