КИЇВ (QHA) -

На вихідні 24-25 грудня, а також 7-8 січня в парку ім.Т. Шевченка київські поліцейські та рятувальники проводять святкові майстер-класи для дітей та їхніх батьків.

На майстер-класі представники органів правопорядку в ігровій формі, через зрозумілий для дітей образ "доброго опікуна" розповідають молодшому поколінню українців про поліцію і рятувальну службу, щоб виховати в них патріотизм і довіру до правоохоронних органів.

Заступник міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва розповіла кореспонденту QHA, що таким чином поліцейські та рятувальники хочуть збільшити довіру до поліції і рятувальної служби.

— Сьогоднішній захід присвячено тому, щоб підняти довіру до патрульної поліції та пожежно-рятувальної служби у дітей та їхніх батьків. Ми вибрали такий досить унікальний формат, коли ми об'єднуємо ці дві служби, бо ми хочемо, щоб і батьки, і діти почали формувати нову свідомість і ставлення до правоохоронної системи, яка не карає, а служить і захищає своїх громадян.

Також кореспондент QHA поспілкувався і з самим Cвятим Миколаєм.

— Власне, чому я собі в помічники вибрав Національну поліцію та представників ДСНС. Тому що ці хлопці настільки круті, що не тільки можуть боротися зі злочинністю і пожежами, а й можуть допомагати творити добро, хоча вони і так цим займаються, і роздавати подарунки. Тільки уявіть, якщо на санях Святого Миколая з'являться мигавки, а якщо з'явиться супровід "Пріуса", і якщо на випадок пожежі приїдуть і представники ДСНС  це буде просто казка,  розповів він.

Нагадаємо, у грудні в Міністерстві внутрішніх справ відбувся скандал, коли Арсен Аваков призначив своїм заступником з питань європейської інтеграції 23-річну Анастасію Дєєву.

QHA