ХАРКІВ (QHA) -

Всі чотири мітинги були анонсовані заздалегідь і, що найцікавіше, не суперечили один одному.

Найбільшу кількість «шанувальників» зібрала акція на підтримку побитого вчора невідомими людьми активіста-антикорупціонера Дмитра Булаха. У виступах на підтримку постраждалого прозвучала цікава думка. Справа в тому, що Булах давно і досить успішно розслідує корупційні схеми в області та місті, яким керує відомий Геннадій Кернес. Багато доведених ним фактів виділення землі за так званими «кооперативними схемами» лягли в основу кримінальних проваджень, розпочатих проти колишнього і нинішнього керівництва міста. Але саме сьогодні Дмитро Булах повинен був виступити з доповіддю-розслідуванням про вибухи у Балаклеї на сесії обласної ради, депутатом якої від партії «Самопоміч» він є.

Другий мітинг, який практично зрісся з першим, був присвячений непрозорим схемам виділення землі воїнам АТО. Праві активісти, серед яких багато ветеранів антитерористичної операції, вийшли до ХОДА з вимогами змінити чиновників, які займаються земельними питаннями в області.

Також, за вже сформованою традицією, у день відкриття сесії обласної ради мітингують представники партії «Свобода». Їх вимоги не одноманітні, але тим не менш досить популістські: «Ні —тарифному терору», «Ціни вище — життя гірше».

Четверті збори мітингувальників спочатку розташувалося через дорогу від інших, але потім і йому знайшлося місце ближче до стін ХОДА. Ці активісти вимагали від обласної ради зупинити браконьєрство і легалізувати полювання в Дворічанському районі Харківської області. Несподівано зібралося багато захисників природи — за чисельним складом вони могли б скласти конкуренцію не тільки з тими, хто бореться за Дмитра Булаха, але і достатньо невеликому мітингу партії «Свобода».

Нагадаємо, сьогодні в Харкові розпочала роботу ХІІ сесія обласної ради. На порядку денному депутатів — розгляд близько п'ятдесяти різних питань, серед яких проблеми обласного бюджету, соціального захисту, розвитку місцевого самоврядування.

QHA