ОДЕСА (QHA) -

У справі про пожежу в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі слідство на даний момент підозрює директора цієї установи і відповідального за пожежну безпеку. Про це у Facebook повідомив радник начальника поліції Одеської області Руслан Форостяк.

— На сьогоднішній вечір (16 вересня,  ред.) підозру оголошено двом посадовим особам дитячого закладу це директор і відповідальний за пожежну безпеку. Також ці особи затримані в порядку статті 208 КПК, запобіжний захід за рішенням суду, повідомив він.

Зазначається, що інформація про оголошення підозри художньому керівникові танцювального колективу «Адель», учасники якого відпочивали в таборі, не є вірною.

Як раніше повідомляло QHA, вночі 16 вересня, в Одесі, на Дачі Ковалевського в дитячому таборі «Вікторія» сталася масштабна пожежа близько опівночі загорівся один з корпусів. У будівлі перебували 42 дитини, всього в таборі відпочивало 150 осіб. В результаті трагедії загинуло троє дітей, тіло однієї дитини довго не могли знайти. Двоє дітей з травмами і отруєнням продуктами горіння були госпіталізовані.

Поліція відкрила кримінальне провадження за попередньою правової кваліфікації ч.2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу.

Згідно з розпорядженням голови Одеської ОДА Максима Степанова, в області у зв'язку із загибеллю дітей 16-17 вересня оголошено жалобу.

QHA