МОСКВА (QHA) -

У Росії затримали генерального директора компанії-власника будівлі згорілого торгово-розважального центру «Зимова вишня» у Кемерово Юлію Богданову. Про це повідомила представник слідчого комітету РФ Світлана Петренко.

— Сьогодні затримано генерального директора ВАТ «Кемеровський кондитерський комбінат» Юлію Богданову. Саме цьому підприємству належала будівля торгового центру, в якій 25 березня сталася пожежа, яка спричинила людські жертви, — зазначила вона.

Слідство встановило, що Богданова неодноразово отримувала від підлеглих попередження про недоліки системи протипожежної безпеки, проте не вжила жодних заходів щодо усунення недоліків.

Наразі вирішується питання про пред'явлення обвинувачення за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 219 Кримінального кодексу РФ (порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило смерть двох або більше осіб).

QHA повідомляло, що 28 березня Заводський районний суд Кемерово заарештував першу фігурантку справи про пожежу в ТЦ "Зимова вишня" — керівника торгового центру Надію Судденок.

Її взяли під варту до 25 травня. Обвинувачена вже заявила, що має намір оскаржити це рішення. Захист просив відпустити Судденок під домашній арешт.

Нагадаємо, у результаті пожежі в Кемерово загинуло 64 людини. Загальна площа пожежі досягла 500 квадратних метрів. Усього вдалося евакуювати 100 осіб, зниклими безвісти вважаються 16 осіб.

Джерело: РИА Новости

QHA