КЕМЕРОВО (QHA) -

Двоє мусульман із Середньої Азії — Хуршед і Фарзон змогли організувати евакуацію з другого і третього поверхів через запасний вихід свого магазину під час пожежі у торгово-розважальному центрі "Зимова вишня" в Кемерово, повідомляється у соціальних мережах.

Охоронець і адмінстратор магазину торгового центру з Середньої Азії шукали загублених і дезорієнтованих у диму людей і виводили їх на вулицю.

Вони розповіли, що врятували 200 – 250 чоловік з другого поверху і близько 100 осіб — з третього.

— Я побачив дим і що біжать батьки з дітьми. Я одразу згадав про своїх — у мене їх троє. Це було дуже страшно. Ми бігли туди, звідки йшов дим і виводили людей на вулицю. Коли стало нічим дихати, нас вивели на вулицю рятувальники. На вулиці був хаос. Я бачив жінку, яка повторювала, що втратила там трьох дітей, — розповів один з мусульман.

Тим часом, як повідомляють самі росіяни, усі центральні та провідні телеканали не розповсюджували новину про це.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко висловив співчуття рідним дітей, які загинули під час пожежі у торгово-розважальному центрі (ТРЦ) «Зимова вишня» в Кемерово. Він також висловив співчуття близьким дітей, які загинули за час війни на Донбасі та під час військових дій у Сирії.

Нагадаємо, у результаті пожежі в Кемерово загинуло 64 людини. Загальна площа пожежі досягла 500 квадратних метрів. Усього вдалося евакуювати 100 осіб, зниклими безвісти вважаються 16 осіб.

QHA