КИЇВ (QHA) -

Температура повітря в Україні підвищиться з –6 в денний час у понеділок, до +12 в середу. Про це повідомляє Український Гідрометцентр.

У понеділок, 5 березня, по всій Україні очікується сонячна погода. Температура повітря складе від 6 вдень у Харківській, Полтавській та Сумській областях, до +1 у Миколаївській, +2 в Одеській, у Сімферополі +2...+ 4. У Києві вдень від 5...3 градусів.

6 березня у столиці денна температура складе 1...3 градуси, в Харкові 2...4 градуси, в Одесі +1...+3 градуси, у Львові +2...+4. У Сімферополі повітря прогріється до +8 градусів. На заході України можливі дощі.

7 березня у Києві потеплішає до 0...+2 градусів. У Харкові та Сумах вдень ​​буде -1...+1, в Одесі повітря прогріється до +4...+6 градусів, у Львові, Тернополі, Івано-Франківську температура буде коливатися також у межах +4...+6. У Сімферополі повітря прогріється до +10...+12. По всій Україні можливі дощі, на заході та в центрі — з мокрим снігом.

8 березня у Києві +2...+4 градуси, у Харкові, Полтаві вдень +1...+3, у Миколаєві, Одесі та Сімферополі повітря вдень прогріється до +7...+9 градусів. В Івано-Франківську, Львові та Ужгороді +4...+6 градусів.

9 березня у Києві вдень +2...+4, у Харкові і Полтаві +1...+3, Дніпрі +2...+4, в Одесі, Миколаєві та Сімферополі потеплішає до +7...+9, у Львові та Івано-Франківську +4...+6.

Раніше QHA повідомляло, що у перший день весни Київ замело снігом, а в Криму через негоду скасували 17 міжміських автобусних рейсів.

QHA