КИЇВ (QHA) -

Вже з завтрашнього дня, 13 березня, в Україні буде домінувати вологе атлантичне повітря, яке викличе атмосферні фронти. Про це заявила синоптик Наталія Діденко у своєму пості на Facebook.

— В Україну знову насуваються холоди. Знову почне тиснути повітряна маса арктичного походження і знижувати температуру повітря до -10...-12, а на північному сході до -12...-16 градусів морозу. А з південного заходу знову до нас йде в гості циклон з сильними опадами. Протиборство північного холоду і південного циклону призведе до появи штормового вітру.

За словами синоптика, очікується, що у вівторок пройдуть дощі на Заході, в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Житомирській, Київській та Кіровоградській областях. На решті території — поки без опадів.

— Температура повітря найближчої ночі буде 0...+5 градусів, а на сході 0...-5 градусів. Завтра вдень буде 3...+9, а на Заході і Півдні +4...+14 градусів. У Києві завтра періодично дощ, періодично прояснення. Важливо — поривчастий, до сильного, вітер! Вночі +2, вдень +6 градусів, — повідомила Діденко.

Нагадаємо, на цьому тижні в Україні потеплішало до +12 градусів.

Раніше QHA повідомляло, що у перший день весни Київ замело снігом.

QHA