КИЇВ (QHA) -

Як уже повідомляло QHA, в понеділок, 4 вересня, до 14:00 на Василівському радіотрансляторі, що на Херсонщині, звідки на частоті 103,5 мегагерц і мовить наша FM-радіостанція, проводилися регламентно-профілактичні роботи.

Проте, онлайн-трансляція в інтернеті не припинялася. Нагадаємо, що у світовій мережі наше радіо можна слухати на сайті агентства «QHA» цілодобово. Для цього необхідно активізувати гіперпосилання на віртуальному плеєрі, позначених закладкою «Radio HAYAT» на верхній панелі сайту інформагентства.

Профілактика позаду, а попереду — новий безперервний місяць спілкування з нашими гостями у студії, випуски новин, прогнози погоди і музика від українських, кримськотатарських і зарубіжних виконавців.

Уже в перші години після закінчення профілактики студію нашої радіостанції відвідали Михайло Гончар, президент Центру глобалістики «Стратегія 21» експерт з питань національної та енергетичної безпеки, колишні співробітники якого Дмитро Штибліков, Олексій Бессарабов минулого року були заарештовані силовиками окупантів і їм зараз шиють справу про тероризм.

А після нього в нашому ефірі був Олександр Сушко, науковий керівник Інституту євроатлантичного співробітництва. Крім проблематики налагодження контактів України з Північноатлантичним оборонним альянсом говорили в студії і про нову фазу співдружності нашої країни з Європейським Союзом, адже з 1 вересня набула чинності угода про асоціацію України з ЄС. До речі, за особистий внесок у реалізацію євроінтеграційних прагнень України влітку цього року указом президента експерт був нагороджений орденом «За заслуги».

Очікуються цікаві гості і сьогодні — у вівторок, 5 вересня, коли відновлює свою роботу нова сесія Верховної Ради. 

О 15:10 в ефірі радіо буде політолог, співзасновник і голова Правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір», директор Міжнародного інституту демократії Сергій Таран, а завершиться політичний блок сьогоднішнього мовлення бесідою з ще одним нашим гостем — директором Кримського аналітичного центру, співавтором дослідження «Крим: Три роки окупації» Олексієм Стародубовим.

І за традицією, з 19-00 в нашому ефірі — «Вечірній Хаят».

Нагадаємо, рік тому Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення було оголошено конкурс на радійні частоти в районах, розташованих у Херсонській області, поблизу тимчасово окупованого Криму. Оголошення частот в так званому кримському прикордонні стало частиною державної політики щодо створення мережі українських радіостанцій, які ведуть мовлення на Крим.

ФОТО: інтернет

QHA