СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Кримський активіст Сервер Мустафаєв в ексклюзивному коментарі Радіо Hayat розповів, як російські силовики проводили обшук у будинку родини кримського татарина Рената Параламова.

— До будинку увірвалися. Це м'яко кажучи. Не постукали, не входили через двері, як це зазвичай відбувається при нормальних ситуаціях. Перелазили через паркан. Поняті приїхали разом із правоохоронцями. Тобто це були аж ніяк не незалежні люди. Вони теж перелізли через паркан, повідомив Мустафаєв.

Біля будинку Параламова активіст зауважив 4 службових транспортних засоби автобуси і легкову машину. На сам обшук прийшло близько 10 силовиків. ОМОН не приїхав. Після обшуку Параламова відвезли у невідомому напрямку.

Повідомляється, що інтереси Рената Параламова відстоює адвокат Маммет Мамбетов, що працює разом із відомим кримським адвокатом Емілем Курбедіновим.

Мамбетов передбачає, що швидше за все це були представники управління з протидії екстремізму МВС РФ (Центр «Е») у Сімферополі.

Шукали незрозуміло що. Не пускали до будинку під час обшуку нікого. Найчастіше вони беруть за пости в соцмережах. Який конкретно пост, в якій соцмережі Ренат опублікував  поки невідомо. Швидше за все, пост розміщений ВКонтакте ще за України. Не виключаю, що його сторінка вже видалена,  прокоментував активіст.

Раніше QHA повідомляло, що в селищі Нижньогірському в анексованому Криму силовики нагрянули з обшуком до будинку сім'ї Рената Параламова.

QHA