СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в Сімферополі після ранкових обшуків силовиків кримського татарина Меджитова Абдурамана Серановича доставили до місцевого ізолятору тимчасового утримання Залізничної району.

Про це повідомили родичі зниклого.

Його заарештували на 15 діб.

Раніше надійшла інформація, що Абдураман Меджитов пропав. У його будинку провели обшуки, після чого його відвезли в невідомому напрямку.

QHA повідомляло, що 8 листопада в Криму пройшли обшуки в будинках кримських татар. Кількох з них затримали, а також вилучили телефони. Одного з затриманих — Сейтумера Сейтумерова — відвезли до поліції міста Бахчисарая. Він відомий як фотограф, економіст і адміністратор кафе "Салачик'", власником якого є затриманий 11 жовтня Марлен (Сулейман) Асанов.

Відомо також про обшук у смт Кіровське, по вул. Шкільній, у будинку голови регіонального меджлісу Екрема Абдульватова. У нього також вилучили телефон і ноутбук.

Силовики також обшукали будинок активіста Алімдара (Руслана) Нарімановича Белялова, якого оштрафували за активну позицію та висвітлення подій у Криму (зокрема, обшуків і затримань у Бахчисараї 11 жовтня 2017 р.). Під час обшуку у нього вилучили велику суму грошей: 3000 доларів і 60 000 рублів без складання відповідного протоколу.

До районного відділення забрали п'ятьох працівників громадського харчування, які працювали у Белялова. Це Зекерьяєв Асан Расимович, Зекерьяєв Алім Айдерович, Абдураманов Ресуль Фарикович, Ісаєв Мустафа Рамазанович, Умеров Амет Халилович. У всіх намагалися взяти зразки ДНК і відбитки пальців. До деяких з них була застосована фізична сила.

QHA