КИЇВ (QHA) -

Українському бізнесменові Віктору Пінчуку радять реальними діями допомогти деокупації Криму в більш короткі терміни, ніж він пропонував у своїй статті для Wall Street Journal. Зокрема, щоб не відчувати провину перед громадянами України, особливо кримчанами, він міг би надати фінансову підтримку сім'ям кримських політв'язнів і кримськотатарському телеканалу ATR.

Така пропозиція була опублікована представниками «Української правди» у відповідь на текст Пінчука, в якому той пояснює сенс своєї статті в американському виданні про врегулювання конфлікту в Україні.

- Почуття провини - це погано. І як філантроп, а саме так ви себе підписали в статті WSJ, ви це розумієте. Ви можете загладити його цілком реальними діями на адресу жителів окупованого півострова - допомогою сім'ям кримських політв'язнів або ж фінансовою підтримкою єдиного кримськотатарського телеканалу, який наразі віщає на Крим, - ATR. Упевнені, що кримчани оцінять такий крок з вашого боку. Підтримка Криму наблизить його деокупацію, і чекати 15-20 років нам всім не знадобиться, - вважають журналісти.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, український олігарх Віктор Пінчук в публікації у Wall Street Journal заявив, що розв'язання конфлікту на сході України є більш терміновою для країни проблемою, ніж повернення Криму. Він стверджував, що повернення анексованого Росією півострова під суверенітет України може відбутися мирним шляхом через 15-20 років у разі економічного зростання України.

Пізніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав публікацію Пінчука «запрошенням до капітуляції».

ФОТО: інтернет

QHA