СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму відбулися масові затримання активістів, які вийшли на поодинокі пікети, протестуючи проти свавілля російських силовиків щодо кримських татар.

Про це повідомляється на сторінці організації «Кримська солідарність» у Facebook.

У Феодосії вже затримали 5 осіб і відвезли до місцевого РВВС.

У Сімферополі затримали активістів Руслана Сулейманова (біля ресторану «Алем»), Меджита Абдурахманова (біля авторинку «Туча»), Руслана Гостєва (біля Бердянського кільця).

Також на вул. Героїв Сталінграду забрали пікетника Мемета Люманова.

Повідомляється, що Люманова окупанти грубо затягли у поліцейську машину. Він стояв з плакатом «Мусульмани Криму — ваші сусіди, а не терористи».

Крім цього, в селі Укромне (Сімферопольський район) затримали двох осіб.

Раніше QHA повідомляло, що по всьому Криму люди вийшли з одиночними пікетами. Пікети проходять у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова.

Нагадаємо, 11 жовтня окупанти з самого ранку масово провели обшуки і затримання у будинках кримських татар у Бахчисараї.

Російські ЗМІ поширили інформацію, що в анексованому Криму нібито припинили діяльність забороненої в РФ організації «Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі».

Підконтрольний Кремлю суд Київського району Сімферополя обрав запобіжний захід всім шістьом кримським татарам, у яких 11 жовтня проводили обшук. Активістів заарештували на два місяці.

Адвокат одного із затриманих повідомив, що арешти кримських татар викликані тим, що вони відмовилися визнавати новий порядок у Криму і анексію півострова Росією.

QHA