ОДЕСА (QHA) -

На Думській площі в Одесі між активістами і поліцією сталася бійка. Причиною став примусовий обшук кількох активістів.

Поліція попросила показати сумки в людей, одягнених у футболки Правого сектора.

Невідомий пирснув у правоохоронців сльозогінним газом. Бійка тривала кілька хвилин. Постраждалих немає. Наразі ситуація під контролем. Пікет Одеської міської ради триває.

— Ми вимагаємо у міської влади припинити дерибан, криміналізацію та знищення Одеси, і відповісти за їхні численні злочини, особливо за жахливу трагедію в дитячому таборі «Вікторія»,  кажуть активісти.

За їхніми словами, корупційні схеми і безвідповідальність чиновників Одеської міськради основна причина загибелі дітей в оздоровчому таборі «Вікторія».

Як повідомляло QHA, пожежа на території дитячого оздоровчого комплексу «Вікторія» в Одесі почалася ввечері 15 вересня. Корпус, в якому сталася пожежа, вигорів вщент. Очевидці повідомляли, що деякі діти під час пожежі вистрибували з вікон будівлі. Тоді загинуло троє дітей.

Провину за подію намагаються покласти на керівника табору і вихователя. А ті, кого в першу чергу слід усунути від своїх обов'язків і віддати під суд, залишаються на своїх місцях, кажуть активісти.

Нагадаємо, вчора міський голова Геннадій Труханов усунув від займаних посад на період слідства трьох чиновників міськради.

Не чекаючи усунення, віце-мер Одеси, Зінаїда Цвірінько, написала заяву про звільнення за власним бажанням.

QHA