ХАРКІВ (QHA) -

Адвокати підозрюваних у справі про ДТП в Харкові повідомили, що їм загрожує від 5 до 10 років в'язниці.

Учасникам аварії вже вручили обвинувальні акти і тепер вони чекають підготовчого засідання у справі. Водіїв авто звинувачують в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що призвело до загибелі людей.

Адвокат одного з обвинувачених заявляє, що суд не виявив пом'якшуючих обставин, але його клієнт сподівається на більш м'який вирок.

— З приводу максимального терміну (для Геннадія Дронова, — ред.) не впевнений, але у цій справі можливо все, — зазначив захисник.

При цьому адвокат Олени Зайцевої повідомив, що суд визнав каяття обвинуваченої, як пом'якшувальну обставину, але буде розглядати питання про можливість продовження запобіжного заходу.

Нагадаємо, що минулого року у результаті ДТП в Харкові загинуло 6 осіб.

Київський районний суд Харкова на 2 місяці взяв під варту без права внесення застави харків'янку Олену Зайцеву, яку підозрюють у наїзді на пішоходів 18 жовтня.

Аварія сталася на вулиці Сумській біля площі Конституції о 20:45. Автомобіль вилетів на тротуар, де на пішохідному переході стояли люди і чекали зеленого сигналу світлофора, щоб перейти вулицю. Згодом 12 осіб звернулися до лікарень з різними травмами.

Джерело: Українська правда

QHA