КИЇВ (QHA) -

Підозрюваний у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської не зізнається у скоєнні злочину. Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції, начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook.

— Про ніякі відверті зізнання мова не йде. Винятково завдяки зібраному масиву речових доказів ми встановили підозрюваного. Під час бесіди після затримання я особисто спілкувався з особою, яку ми обґрунтовано підозрюємо у скоєнні злочину. Людина не кається у скоєному і не збирається каятися, — написав він.

За даними сайту INSIDER, підозрюваний розповів, що вбив Ноздровську під час сварки.

Під час допиту він нібито заявив, що на автобусній зупинці сталася сварка, після чого він дістав ніж, і завдав потерпілій удари в шию. Після скоєння злочину підозрюваний відтягнув її до річки, а одяг, на якому залишилися краплі крові, спалив у себе вдома у печі.

Нагадаємо, Андрій Руденко на своїй сторінці у Facebook написав, що співробітники поліції, прокуратури та медичних установ покривали вбивство 26-річної сестри Ірини Ноздровської Світлани Сапатінської.

1 січня поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліції знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Як стало відомо кореспонденту QHA, тіло Ноздровської знайшли під мостом через річку Кізка. Є підстави вважати, що її викинули з автомобіля.

У Києві 2 січня відбулася акція протесту біля головного управління Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської.

Начальник Головного управління Національної поліції у Київській області полковник поліції Дмитро Ценов заявив, що доньці і батькам вбитої Ноздровської надали охорону.

Юрист Ірина Ноздровська розслідувала вбивство своєї 26-річної сестри Світлани Сапатінської.

Два роки тому Дмитро Россошанський, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, скоїв ДТП, в результаті якого загинула 26-річна Світлана Сапатінська — сестра Ірини Ноздровської.

У червні цього року Дмитра Россошанського засудили до 7 років тюремного ув'язнення. 28 грудня його адвокат спробував домогтися апеляції, але зробити це не дозволила обурена громадськість.

Ноздровській часто погрожували друзі і родичі Россошанського. Сам Россошанський є племінником голови суду Вишгородського району Київської області Сергія Купрієнка.

QHA