ТЕРНОПІЛЬ (QHA) -

Під час усіх урочистих і святкових заходів на державних будівлях і комунальних установах Тернополя одночасно із синьо-жовтим прапором вивішуватимуть революційний червоно-чорний прапор ОУН.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер міста Сергій Надаль.

За його словами, відповідне рішення було прийняте на черговій сесії міськради у відповідь на прийнятий польським Сеймом закон про заборону пропаганди «бандерівської ідеології».

Разом із тим міський голова зазначив, що незважаючи на прийняття зазначеного закону, польські міста, як і раніше, залишаться партнерами Тернополя.

— Адже сім польських міст є нашими офіційними містами-побратимами, з якими місто розвиває дружні відносини. Тернопіль завжди мав прекрасні партнерські відносини з польськими містами. І саме завдяки спільним проектам ми показуємо дружбу між нашими країнами і містами, написав Надаль на своїй сторінці у Facbook.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував прийняття польським парламентом антиукраїнського закону «про заборону бандерівської ідеології».

Глава зовнішньополітичного відомства зазначив, що введення в юридичну площину терміна «злочини українських націоналістів» підсилює однобокі стереотипи і провокує відповідну реакцію.

QHA