СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Так званий Центральний районний суд окупованого Сімферополя сьогодні переніс засідання у «справі 26 лютого» щодо Мустафи Дегерменджі і Алі Асанова.

Як повідомив адвокат Едем Семедляєв, це пов'язано з тим, що один із захисників не зміг бути присутнім сьогодні на засіданні, тому його перенесли на вівторок, 31 жовтня.

23 жовтня відбулося чергове засідання у справі «26 лютого», в ході якого «суд» заслухав нових свідків у справі.

18 жовтня до «суду» у справі були викликані троє свідків мітингу, які заявили, що були на ньому, але підсудних там не бачили.

Раніше, 12 жовтня, «Верховний суд» окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу на рішення про продовження терміну домашнього арешту фігурантам «справи 26 лютого» Мустафі Дегерменджі і Алі Асанову.

Нагадаємо, Мустафа Дегерменджі і Алі Асанов є фігурантами так званої «справи 26 лютого» у Криму. Їх судять за участь у мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і чинення опору російській окупаційній армії.

Адвокат Едем Семедляєв, що захищає заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, фігуранта «сутички 26 лютого» Ахтема Чийгоза, вважає, що «юридично прив'язати факт звільнення Чийгоза до справи не вдасться».

Джерело: 15 хвилин

QHA