КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 26 січня, активісти громадської організації «КримSOS» провели 19-у щомісячну акцію в рамках кампанії Find and Free («Знайти і звільнити»), спрямовану на пошук зниклих та звільнення затриманих людей в Криму, передає кореспондент QHA.

В акції взяли участь близько 10 активістів, які розташувалися по одному під посольством. Вони тримали плакати, які закликали РФ, як країну-агресора, до відповіді за терор у Криму.

— Ми завжди проводимо акцію у різних форматах. Сьогодні ми обрали формат одиночного пікету, який зараз використовують кримські активісти. Він свідчить про те, що якщо навіть одна людина виходить, то її чують сотні й тисячі людей. Звичайно ж, ми робимо це під посольством Росії, оскільки ця структура відповідальна за всі порушення, які відбуваються в Криму, — сказала координатор «КримSOS» Таміла Ташева. Вона також підкреслила, що під кожного незаконно затриманого активіста були підготовлені звіти.

За словами активістів, ніхто з посольства до них не вийшов, хоча працівники перебували в будівлі.

Відзначимо, після окупації Криму Росією зникло 44 кримчанина. 17 осіб знайшли, 16 — досі вважаються зниклими без вісти, 6 — були знайдені мертвими, ще двоє — перебувають у місцях позбавлення волі.

QHA