ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 26 жовтня, десятки невдоволених громадян вийшли на пікет під стіни львівської Ратуші, де сьогодні проходить сесія Львівської міської ради. Серед учасників акції — колишні працівники Львівського автобусного заводу, які вимагають виплатити їм зароблені гроші, а також недопущення фінансування окупантів з бюджету міста. Йдеться про сплату 20 млн грн боргу ЛАЗу дружині Ігоря Чуркіна.

У середньому заборгованість перед кожним з працівників становить від 60 до 120 тисяч гривень.

— Львів винен Чуркіну 19,5 мільйонів. І ми хочемо, щоб ці гроші пішли суто на зарплату працівникам. А пан Садовой хоче віддати ці гроші дружині Чуркіна Саніній Таїсії, яка не має відношення ні до Львова, ні до автобусного заводу, — розповіла колишня працівниця ЛАЗу Роксолана Шадловска.

Серед мітингувальників також є політичні та громадські активісти. На пікеті можна побачити прапори ВО "Свобода", "Правого сектора", "Національного корпусу" і ГО "Сокіл".

Інформація про пікет з'явилася в мережі напередодні, тому вже з самого ранку навколо мерії можна було спостерігати велику кількість правоохоронців, які чергували навколо будівлі.

QHA